27. eAukce41 / 345

41František Gross - (1909 - 1985)

Slovensko
technikaolej, tempera, lepenka
rozměr48,5 x 68,5
rok1963
signaturaPD F.Gross 63
rámrámováno

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
75 000 Kč

343
5

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst