27. eAukce49 / 345

49Alena Kučerová - (1935)

Odpoledne
technikabarevný soutisk z perforovaného plechu
rozměr54 x 75
rok1971
signaturaPD sign. dat., LD č.14/30
stav díladrobné odřeniny

Příhozy

Konečná cena
37 000 Kč
Vyvolávací cena
37 000 Kč

371
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst