27. eAukce52 / 345

52Vladislav Mirvald - (1921 - 2003)

Ohře
technikaolej na kartonu
rozměr29,5 x 42
rok1965
signaturana zadní straně na štítku signováno
stav dílana povrchu drobná poškození

Příhozy

Konečná cena
31 000 Kč
Vyvolávací cena
27 000 Kč

403
7

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst