27. eAukce53 / 345

53Vladislav Mirvald - (1921 - 2003)

Dvojky
technikakaňkáž,tuš, papír
rozměr42 x 59,2
rok1964
signaturana zadní straně sign., dat.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
60 000 Kč

341
5

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
6. 12. 2021 17:00
Datum aukce
6. 12. 2021 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
27. eAukce
artkunst