#153

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Ležící

Miloslav Chlupáč
Miloslav Chlupáč
Miloslav Chlupáč
Miloslav Chlupáč
#153

Miloslav Chlupáč
(1920 – 2008)

Ležící

Statue
479 zobrazení
110 000 Kč
ArtKunst Galerie
ArtKunst Galerie
Vyvolávací cena: 48 000 Kč
2. 6. 2022 18:00

bronz
22 x 47 x 11
na rubu značeno autorskou značkou M, číslo odlitku 4/5
provenience
Z rodiny autora, potvrzení pravosti přiloženo
1920 - 2008

Ležící