technika | bronz |
rozměr | 22 x 47 x 11 |
signatura | na rubu značeno autorskou značkou M, číslo odlitku 4/5 |
provenience | Z rodiny autora, potvrzení pravosti přiloženo |
autor | 1920 - 2008 |
Ležící
technika | bronz |
rozměr | 22 x 47 x 11 |
autor | 1920 - 2008 |