28. eAukce152 / 346

153Miloslav Chlupáč

Ležící
technikabronz
rozměr22 x 47 x 11
signaturana rubu značeno autorskou značkou M, číslo odlitku 4/5
provenienceZ rodiny autora, potvrzení pravosti přiloženo
autor1920 - 2008

Příhozy

Konečná cena
110 000 Kč
Vyvolávací cena
48 000 Kč

2
434
11

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst