28. eAukce242 / 346

243Stanislav Kolíbal

Bez názvu
technikaserigrafie
rozměr60 x 60
rok2005
signaturasign.dat.čísl.74/130
provenienceZ alba 11 from Middle Europe
autor1925

Příhozy

Konečná cena
22 000 Kč
Vyvolávací cena
5 000 Kč

2
264
18

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst