28. eAukce251 / 346

252Milan Grygar

Bez názvu
technikaakryl na plátně
rozměr30 x 20
rok2007
signaturana rubu na blind rámu sign., dat.
autor1926

Příhozy

Konečná cena
160 000 Kč
Vyvolávací cena
120 000 Kč

398
17

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst