28. eAukce258 / 346

259Zdeněk Sýkora

Barevná struktura
technikaserigrafie
rozměr70 x 70
rok1967/2009
signaturaUD sign.dat.,č. 36 /55
autor1920 - 2011

Příhozy

Konečná cena
135 000 Kč
Vyvolávací cena
80 000 Kč

2
404
15

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst