28. eAukce279 / 346

281Josef Žáček

6500 Kelvin
technikaakryl na plátně
rozměr120 x 90
rok2021
signaturana rubu sign.dat.
autor1951

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
150 000 Kč

331
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst