28. eAukce280 / 346

282Magdalena Jetelová

Island projekt

technikakombinovaná technika, papír
rozměr79 x 107
rámrámováno
autor1946
signaturasignováno na rubu

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
84 000 Kč

329
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst