28. eAukce295 / 346

297Pasta Oner

A Film by QuentinTarantino
technikaserigrafie
rozměr50 x 35
rok2015
signaturaPD sign., dat., autorský tisk
autor1979

Příhozy

Konečná cena
6 800 Kč
Vyvolávací cena
5 000 Kč

3
253
15

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst