28. eAukce300 / 346

302Michal Škapa

Kód ulic 1
technikaairbrush a akryl, plátno
rozměr100 x 100
rok2019
signaturana rubu Michal Škapa 2019
proveniencevystaveno: Polis, Galerie U Betlémské kaple, 2020
autor1978

Příhozy

Konečná cena
59 000 Kč
Vyvolávací cena
59 000 Kč

305
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst