28. eAukce334 / 346

336Irina Ionesco

Viktorka s Evičkou
technikačb fotografie
rozměr22 x 14,5
rok1976
signaturasign., dat. na zadní straně
autor1930

Příhozy

Konečná cena
19 000 Kč
Vyvolávací cena
19 000 Kč

377
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst