technika | fotografie, papír |
rozměr | 45,5 x 34 |
rok | 1991 |
signatura | na rubu signováno |
provenience | lehce pomačkaný, na rubu flekatý papír |
Český člověk
rozměr | 45,5 x 34 |
rok | 1991 |