28. eAukce345 / 346

347Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček

Český člověk
technikafotografie, papír
rozměr45,5 x 34
rok1991
signaturana rubu signováno
proveniencelehce pomačkaný, na rubu flekatý papír

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
9 000 Kč

206
2

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst