#347

Ivan Lutterer
(1954 – 2001)

Český člověk

Ivan Lutterer, Jan Malý, Jiří Poláček
#347

Ivan Lutterer
(1954 – 2001)

Český člověk

Photography
255 zobrazení
9 000 Kč
Artkunst Galerie
Artkunst Galerie
2. 6. 2022 18:00

fotografie, papír
45,5 x 34
1991
na rubu signováno
provenience
lehce pomačkaný, na rubu flekatý papír

Český člověk