28. eAukce57 / 346

57Hugo Demartini

Ze série dvaceti strukturálních reliéfů
technikabombírovaný karton, tempera
rozměr24 x 24
rok1960
signaturanesignováno
rámautorská adjustáž
stav díladrobné odřeniny
provenienceProvenience: Získáno přímo od autora
autor1931-2010

Příhozy

Konečná cena
55 000 Kč
Vyvolávací cena
55 000 Kč

285
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst