28. eAukce93 / 346

94Alena Kučerová

Ležící figury
technikabarevný tisk z perforovaného plechu
rozměr48 x 62
rok1970
signaturaLD zkušební tisk,PD sign., dat.
autor1935

Příhozy

Konečná cena
29 000 Kč
Vyvolávací cena
29 000 Kč

283
6

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst