28. eAukce94 / 346

95Vladislav Mirvald

Hráz pod oborou
technikaolej na kartonu
rozměr41,7 x 29,6
rok1964
signaturasign., dat. na zadní straně
autor1921 - 2003

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
27 000 Kč

122
4

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst