28. eAukce96 / 346

97Jan Smetana

Věci v zahradě
technikaolej, plátno
rozměr73 x 100
rok1989
signaturaPD Smetana, na rubu popis rukou autora
rámautorská lišta
autor1918-1998

Příhozy

Konečná cena
180 000 Kč
Vyvolávací cena
150 000 Kč

350
9

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
2. 6. 2022 17:00
Datum aukce
2. 6. 2022 18:00
Nabízeno v rámci aukce:
28. eAukce
artkunst