18. Aukce Art Mozaika61 / 188

61Kliment Richard

Přírodní abstrakce
zachovalostdobrý
technikaOlej na plátně
rozměr60x80cm
rok2016
signaturaSignováno vzadu
rámBlindrám
Informace o autorovi(1972, Havlíčkův Brod) je český malíř, kurátor, estetik a fotograf.

Příhozy

Konečná cena
Vyvolávací cena
8 200 Kč

56

Přihlaš se pro zobrazení příhozů

Ostatní info

Konec limitování
29. 6. 2022 18:00
Datum aukce
29. 6. 2022 19:00
Nabízeno v rámci aukce:
18. Aukce Art Mozaika
Art Mozaika Praha s.r.o.