#61

Richard Kliment
(1972)

Přírodní abstrakce

Kliment Richard
#61

Richard Kliment
(1972)

Přírodní abstrakce

69 zobrazení
8 200 Kč
Art Mozaika Praha s.r.o.
Art Mozaika Praha s.r.o.
29. 6. 2022 19:00

dobrý
Olej na plátně
60x80cm
2016
Signováno vzadu
Blindrám
Informace o autorovi
(1972, Havlíčkův Brod) je český malíř, kurátor, estetik a fotograf.

Přírodní abstrakce