15 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Vanitas I. - varianta s kresbou 1/1; rámováno, pod sklem

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Hudebník - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
5 000 CZK

V ateliéru - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
5 000 CZK

Na balkoně - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Ležící akt - rámováno, pod sklem

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Stojící akt - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
1 000 CZK

Muž - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
400 CZK

Stařec - rámováno, pasparta, pod sklem

vyvolávací cena:
300 CZK

Vlasy - dvojobrázek; Vlasy I - ve výřezu 11,5 x 10,5 cm, sign. PD JB 99, 6/50 A.E.; Vlasy II - ve..

vyvolávací cena:
300 CZK

Černoška - dvojobrázek; Černoška I ve výřezu 8,5 x 6,5 cm, sign. PD JB 96, 1/50 A. E.; Černoška II..

vyvolávací cena:
300 CZK

Harpyje a dívka - dvoobraz; Harpyje - ve výřezu 16 x 10,5 cm, sign. PD JB 94, 11/50; Dívka - ve..

vyvolávací cena:
450 CZK

Opice a netopýr - dvojobraz; Opice - ve výřezu 15,5 x 14 cm, sign. PD JB 96, aut. výtisk; Netopýr..

vyvolávací cena:
300 CZK

Chameleon a Kobylka - Chameleon - ve výřezu 19 x 13,5 cm, sign. PD JB 97, 11/50 A.E.; Kobylka - ve..

vyvolávací cena:
300 CZK

Rty - dvojobraz; Rty I - ve výřezu 18 x 20,5 cm, sign. PD JB/2000, 1/A.E.; Rty II - ve výřezu 18 x..

vyvolávací cena:
300 CZK

Portréty a svitek - trojobraz; Portrét I - ve výřezu 9 x 7 cm, sign. PD JB 98, A.E./50; Svitek -..

vyvolávací cena:
400 CZK

Čtyři portréty - Portrét I - ve výřezu 11,5 x 8,5 cm, sign. DU JB 99, 14/50; Portrét II - ve..

vyvolávací cena:
400 CZK

Vojáček - rámováno, pasparta, pod sklem

300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Boxer - rámováno, pasparta, pod sklem