14 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Don´t worry - be happy - vzadu certifikát pravosti; rámováno, pod sklem

17 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Nombre de la obra: Nola is finally safe - vzadu certifikát pravosti; rámováno, pod sklem

vyvolávací cena:
17 000 CZK

Modrý hroch - provenience: získáno z ateliéru autora

vyvolávací cena:
28 000 CZK

Zelený hroch - provenience: získáno z ateliéru autora

40 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Jak vznikne Film Bajaja - ilustrace ke knize Už vím proč, Albatros, 1979 - v I. vydání str. 114 -..

41 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Elektrárna - ilustrace ke knize Už vím proč, Albatros - v I. vydání str. 108 - 109; pravost..

40 000 CZK
vyvolávací cena:
40 000 CZK

Jak se staví sídliště - ilustrace ke knize Už vím proč, Albatros, 1979 - v I. vydání str. 90 - 91;..

vyvolávací cena:
45 000 CZK

Mapa Polska - vydáno v roce 1974 jako dvoudílná příloha v časopise Pionýrská stezka; pravost..

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Mapa Pražského hradu - pravost potvrzena vnukem autora R. Kubaštou; rámováno, pasparta, pod sklem

4 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Přístav - vzadu pozůstalostní razítko; rámováno

13 000 CZK
vyvolávací cena:
13 000 CZK

Vjezd do přístavu - provenience: získáno z rodiny autora; rámováno, mírně poškozeno

8 500 CZK
vyvolávací cena:
8 500 CZK

Dům u vody - rámováno, pod sklem

25 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Superman - LD slepotiskové razítko Georges Israel Editeur; PD vodoznak Arches France; vzadu..

29 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Zebra - LD slepotiskové razítko Georges Israel Editeur; PD vodoznak Arches France; vzadu razítko..

18 000 CZK
vyvolávací cena:
14 000 CZK

Mickey - LD slepotiskové razítko Georges Israel Editeur; PD vodoznak Arches France; vzadu razítko..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
19 000 CZK

Gdaňsk - nerámováno

vyvolávací cena:
20 000 CZK

Vzpomínky - vzadu autorský popis; provenience: získáno z ateliéru autorky; rámováno

4 500 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Kompozice hlavy - konzultovala a pravost potvrdila PhDr. R. Michalová, Ph.D.; rámováno, pasparta,..