9 000 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

V divadelní šatně, olej na lepence. 50 x 40 cm, rámováno,

4 800 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Cesta alejí, olej na kartonu, 48 x 36 cm,

60 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

V nitru džungle, olej na lepence, 80 x 90 cm, dat. 2009

500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Šárová Lhota, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským štítkem

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Vrch Sv. Gotharda u Hořic, olej na paletě, (překližce), 25 x 35 cm, zezadu signováno, s autorským..

4 600 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Zimní vesnice, olej na překližce, 34 x 45 cm

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Black White, olej na sololitu, 45 x 45 cm, Vzadu autorský štítek

7 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Bažanti, olej na plátně, 50 x 70 cm, rámováno v řezaém rámu

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Grandhotel v Jevanech. Olej na lepence, 55 x 75 cm

vyvolávací cena:
100 CZK

Jelen v říji, olej na plátně 36 x 50 cm (neadjustováno na blindrám) zvlněno

17 000 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Mladá italka, olej na plátně, 90 x 50 cm, nerámováno

12 000 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Jarní procházka, olej na plátně, 75 x 105 cm

96 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Vesnička na Vysočině pravdě (podobně Libice nad Doubravou), olej na plátně, 65 x 90 cm,

1 200 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Romantická krajina, olej na plátně, 42 x 62 cm,

vyvolávací cena:
100 CZK

Zulice, akvarel na papíře, 40 x 30 cm, papartováno

11 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Galantní scéna v parku, olej na plátně, ovál 75 x 55 cm, luxusní zlacený, řezaný rám

2 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zima na vsi, akvarel, 56 x 38 cm

2 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zima na vysočině, akvarel, 56 x 38 cm