3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dívka z města, linoryt, 22x17,5 cm ve výřezu, nesignováno,

3 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dávka z venkova, linoryt, 22x17,5 cm ve výřezu, nesignováno

500 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Série 6 grafických listů, lept na silném papíře, tisková plocha 125 x 91 mm, všechny signovány a..

2 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dívka s lučními květy, litografie na papíře, tisková plocha 31x20 cm, sign. PD L. Jiřincová, vlevo..

5 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Wolfgang Amadeus Mozart, lept na papíře, 27x20,5 cm ve výřezu, sign. PD Jiří Anderle, vlevo Mozart

4 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Soubor barevných litografií, 11 kusů 24x16 cm, uložené v původních deskách (desky poškozené a..

750 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Lesní slavnost, litografie, 58 x 80 cm, adj. Na karton

22 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Básníkův výlet, 1979, barevná litografie, 46 x 32 cm výřez, vzácný starší autorův grafický list

2 000 CZK
vyvolávací cena:
800 CZK

Hřbitovní kvítí, suchá jehla + tempera, 14 x 13 cm

3 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Náměstí v noci, kombinovaná technika, 54 x 40 cm, signováno,

7 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Podzim na Valašsku, barevný dřevoryt, 52 x 57 cm výřez, signováno, rámováno,

5 500 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Dívčí akt, kresba tužkou, 22 x 13 cm

vyvolávací cena:
200 CZK

Pf 39, suchá jehla, kolorovaná, 7,5 x 13,5 cm

vyvolávací cena:
200 CZK

Dívčí tvář, Ex Libris, litografie, 7 x 6 cm, nesignováno

1 100 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Kompozice, 11,5 x 7,5 cm, suchá jehla

6 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Mýtický motiv, barevný dřevoryt, 19 x 15 cm

4 800 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Portréty, lept, 12 x 10 cm, signováno

14 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Varianta na portrét, lept, 35 x 36 cm výřez, list 70 x 60 cm, autorské věnování