200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, centrální bílý kámen, osázeno drobnými bílými kameny, velikost 19, váha 3,2 g,..

150 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, tvar listu, růžové a bílé kamínky, velikost 16, váha 2,35 g, puncováno 925/1000, značeno

250 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, tvar květiny, centrální modrý kamínek, velikost 14, váha 6,00 g, puncováno 925/1000

250 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, centrální fialový kamínek, okolo drobné bílé kamínky, velikost 10, váha 2,96 g,..

250 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, centrální červený kamínek, velikost 13, váha 2,95 g, 925/1000, značeno

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, centrální bílý kamínek, okolo dva drobné bílé kamínky, velikost 18, váha 2,04 g,..

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, s centrálním hnědým (mramorovaným) kamenem, velikost 17, váha 2,30 g, puncováno 925/1000

100 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, tvar hlavy opice, velikost 15, váha 2,54 g, puncováno 925/1000

100 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, tmavě růžové kamínky, velikost 15, váha 2,40 g, puncováno 925/1000, značeno

150 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, tvar ležící kočky s kotětem, velikost 21, váha 2,70 g, puncováno 925/1000, značeno

150 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Prsten Ag, drobné růžové kamínky, velikost 20, váha 1,15 g, puncováno 925/1000, značeno

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Motorkářský prsten, Ag, ,,Motor cycles“, tvar lebka a křídla, velikost 29, váha 16,56 g, puncováno..

200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Motorkářský prsten, Ag, ,,American biker“, Orel s rozevřenými křídly, velikost 28, váha 14,00 g,..

550 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Řetízek s přívěskem stromu života, Ag, průměr přívěsku 3,7 cm, váha 8,20 g, puncováno 925/1000

300 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Přívěsek ve tvaru oválu, mramorovaní s různými odlesky barev, rozměry 3 x 4 cm, váha 21,00 g,..

150 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Přívěsek Ag, Medvídek, bílé kamínky, velikost 1,1 cm, puncováno 925/1000, váha 2,70 g

150 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Přívěsek Ag, tvar slzičky, bílý kámen (perleťový lesk), velikost 2,1 cm, puncováno 925/1000, váha..

550 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Přívěsek, Madonka (Sancta Maria mater Dei ora pro nobis), velikost 2 cm, váha 3,82 g, puncováno,..