4 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Soubor dezertních stříbrných lžiček, vidliček a kleštiček (částečně pozlacené), vše puncované Ag..

2 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stříbrná tabatěrka s černými smalty, Art deco, 7 x 10 cm, váha 142,90 g, puncováno 900/1000

950 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Granátový kolier, váha 8,90 g, puncováno 900/1000

750 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Stříbrný kartáč, váha 38,55 g, anglický punc, Sterling

300 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Smaltovaná brož s jadeitem, 6,85 g, 30 x 20 mm, jadeit vsazen pravděpodobně ze staršího šperku..

1 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pudřenka gravírovaná, 7,5 x 10 cm, váha 93,40 g, puncováno 835/1000, bez zrcátka a pudru

700 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

stříbrný čajník, Rusko, značeno, průměr 8 cm, váha 39,60 g

vyvolávací cena:
200 CZK

Filigránový přívěsek, stříbro, puncováno, 900/1000, cáha 8,75 g, průměr 50 mm

250 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Filigránový přívěšek s jantarem, 55 x 25 cm, puncováno, 900/1000, váha 4,90 cm

250 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Filigránový prsten s jantarem, váha 2,80 g,

4 200 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Stříbrný tác s květinovým dekorem, váha 264,00 g, puncováno, 835/1000

1 200 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Sada stříbrných příborů, vidlika a nůž v setu, lžíce odlišná, původní pouzdro, nůž (63,14 g, délka..

1 300 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Tabatěrka, 8 x 9 cm, váha 114,60 g, puncováno 800/1000

1 200 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Stříbrné lžičky s monogramem, váha 113,20 g, lottové puncování, 1883, délka 15,30 cm

2 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stříbrná naběračka, délka 30 cm, váha 180,20 g, puncováno 800/1000

1 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Servírovací lžíce Ag, 800/1000, puncováno, délka 26 cm

1 100 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Stříbrná servírovací vidlička. Ag, 800/1000 puncováno, 98,20 g, délka 26 cm

1 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Stříbrná naběračka na omáčku, puncováno, 800/1000, délka 19 cm, váha 86,00 g