500 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

barometr, funkční, průměr 12 cm

100 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Retro toaletní stolek, dýhované dřevo, mléčné sklo, jeden pár nohou pravděpodobně nepůvodní, 120 x..

750 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Kořenka tmavé dřevo, porcelánové úchytky, drobné poškození (úlomek v nadpisu kořenka, jedna..

950 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Hornický kahan, výška 25, 5 cm

700 CZK
vyvolávací cena:
100 CZK

Funkční model parního stroje, výška 22 cm

400 CZK
vyvolávací cena:
150 CZK

Sokolovský závod branné zdatnosti 1956, litografie, 61 x 75 cm, drobně natrženo ve skladech