banner

11. eAukce

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

Online eAukce živě na www.livebid.cz

Společná aukce Aukčního domu Korunní a Galerie Goltzova tvrz

Začátek živé aukce 29. 9. 2020 v 19.00 hod., konec limitní části v 18.30 hod.

Přijímáme materiál do našich dalších aukcí

604 273 741, aukcnidum@seznam.cz

Doporučené

Item image
Konečná cena:
10 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Keramický talíř se secesní kresbou dívek, průměr 38 cm, zadu popsáno C. K. odbor. Škola keram v Bechyni 24/3 1900, Josef Veselý, bezvadně zachovalé
Item image
Konečná cena:
12 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Cesta do vsi, olej na kartonu, 44,5x60 cm, sign. LD Ant. Hudeček, rámováno za sklem
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Na Uhelném trhu, olej na kartonu, 49,5x55 cm, sign LD G. MACOUN, dekorativně rámováno
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Zámek v Poděbradech, olen na kartonu, 46x74 cm, sign. PD L. Kuba, neobvyklá velikost, luxusní rám
Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Dívka s amforou (Benátčanka), olej na překližce, 100x70 cm, sign. PD V. KOŠVANEC, nerámováno. Dle informace majitele zakoupeno na absolventské výstavě (a po návratu z Itálie)
Item image
Konečná cena:
210 000 Kč
Vyvolávací cena:
30 000 Kč
Portrét šlechtičny, ol./plátno, 31,5 x 26,5 cm, přiložen písemný posudek PhDr. Olgy Mackové. | Stejný portrét v jiných šatech je také publikován ve Zlaté Praze.
Item image
Konečná cena:
19 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Řečkovice 1913, ol./karton, 28 x 40 cm
Item image
Konečná cena:
150 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Mostar, ol./plátno, 90 x 90 cm
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Pták před oponou, olej na plátně, 65x80 cm, sign. LD V. Komárek, olištováno
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Řeka, ol./plátno, 40 x 53 cm
Item image
Konečná cena:
34 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Veglie, ol./karton, 24 x 30 cm, dat. 1911, výstavní razítko, 12. výstava Goltzova tvrz,
Item image
Konečná cena:
40 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Kvetoucí strom, ol./karton, 40 x 50 cm
Item image
Konečná cena:
60 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Jazzový kytarista (ladič), olej na kartonu, 65x48 cm, sign. PD MATAL 59
Item image
Konečná cena:
26 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Stánek s květinami, olej na plátně, 81x100 cm, sign. PD Jiroudek
Item image
Konečná cena:
30 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Bažanti, olej na plátně, 40x50 cm, sign. PD O. Číla
Item image
Konečná cena:
135 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Tenisové hřiště, olej na plátně, 69x86 cm, sign. PDBeness 65
Item image
Konečná cena:
36 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Partie za Libuní, olej na kartonu, 34,5x44cm, sign. LD Kaván Partie za Libuní, pravost potvrdil Michael Zachař
Item image
Konečná cena:
55 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Evička za oponou, olej na desce, 105,5x86 cm, sign. LD V. Komárek 88, vzadu štítek
Item image
Konečná cena:
440 000 Kč
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
Automobil, olejová tempera na kartonu, 21x28,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 1967, přiložen posudek pravosti Libora Štefka, číslo v soupisu děl Kamila Lhotáka - 1364/27, název Automobil (Delaunay - Belleville I.)