2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Dvouplášťové stříbrné hodinky čtvercového tvaru, stříbro 0,800, 78 g, rozměr 49x49 mm

750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Dvouplášťové kapesní hodinky Locarno Watch Co., nikl, průměr 49 mm (75,39 g), bezvadná..

19 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Zlaté kapesní tříplášťové hodinky značky Peacemaker, všechny tři pláště zlato 14 karátů, 51 mm..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
8 000 CZK

Zlaté kapesní tříplášťové hodinky značky Primator, vnější pláště zlato 14 karátů, 49 mm (66,77 g),..

14 000 CZK
vyvolávací cena:
6 000 CZK

Zlaté kapesní tříplášťové hodinky značky American Watch, natahování na dva klíčky, vnější pláště..

4 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kapesní dvouplášťové hodinky značky Doxa, pláště niklové, 49 mm (72,73 g), bezvadná zachovalost,..

5 500 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Zlaté dámské kapesní tříplášťové hodinky Qté Salter, všechny tři pláště zlato 14 karátů, 32 mm..

4 600 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Stříbrné kapesní dvouplášťové hodinky Omega, vnější plášť stříbrný (nepuncováno), 51 mm (83,11 g),..

20 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Letní krajina, olej na kartonu, 24x40 cm, sign. PD J. HOLUB, nep. uprostřed vada kartonu

1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Hyronimus Graf Collorefdo Mansfeld, ručně kolorovaná litografie, 19,5x15,5 cm, konec 19. stol.,..

550 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Kytice ve váze, olej na papíru, 46x37 cm, sign. LD, rámováno v luxusním zlaceném a stříbřeném rámu..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Moře, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD nečitelně

1 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Alpská krajina s jezerem, olej na plátně, 50x65 cm, sign. PD nečitelně

2 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Alpská krajina, olej na plátně, 54x67 cm, sign. LD Konstantin ….., dekorativně rámováno

15 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Městečko s přístavem, olej na plátně, 34,5x45 cm, sign. LD Al. Kohout, nerámováno

16 000 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Odpočívající dívky, olej na kartonu, 39x44 cm, sign. PD O. Kerhart 47

18 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Studie, olej na plátně, 33x38 cm, rámováno, datace 1975, signováno zezadu na plátně J.K., zezadu..