prodáno za: 1 600 CZK
vyvolávací cena: 500 CZK

13. Autor neurčen

Moře, olej na kartonu, 25x35 cm, sign. PD nečitelně

*****1 1 600 CZK 02. 03. 2021 19:08:03
*****1 1 500 CZK 02. 03. 2021 19:08:03
*****1 1 400 CZK 02. 03. 2021 19:08:00
*****1 1 300 CZK 02. 03. 2021 19:08:00
*****1 1 200 CZK 02. 03. 2021 19:07:58
*****1 1 100 CZK 02. 03. 2021 19:07:58
*****1 1 000 CZK 02. 03. 2021 19:07:56
*****1 950 CZK 02. 03. 2021 19:07:56
*****1 900 CZK 02. 03. 2021 19:07:53
*****1 850 CZK 02. 03. 2021 19:07:53
*****1 800 CZK 02. 03. 2021 19:07:42