prodáno za: 2 000 CZK
vyvolávací cena: 2 000 CZK

15. Autor neurčen

Alpská krajina, olej na plátně, 54x67 cm, sign. LD Konstantin ….., dekorativně rámováno

*****1 2 000 CZK 02. 03. 2021 19:08:51