prodáno za: 20 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

9. HOLUB Josef (1870 - 1957)

Letní krajina, olej na kartonu, 24x40 cm, sign. PD J. HOLUB, nep. uprostřed vada kartonu

*****2 20 000 CZK 02. 03. 2021 19:05:23
*****0 19 000 CZK 02. 03. 2021 19:05:08