aktuální cena:
13 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Na hrázi rybníka, olej na plátně, 37 x 53 cm

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK
aktuální cena:
400 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Muž v klobouku, olej na plátně, 75 x 60 cm, autorské věnování

aktuální cena:
450 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Makové pole, olej na plátně, 20 x 30 cm

aktuální cena:
1 900 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Puti s píšťalou, olej na překližce, 20 x 29 cm

aktuální cena:
3 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Sen, olej na dřevěné desce, 35 x 50 cm

aktuální cena:
1 900 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Dóžecí palác v Benátkách, olej na plátně, 38 x 51 cm

aktuální cena:
22 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Boží muka, olej na kartonu, 35 x 50 cm

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Deštivý den, olej na sololitu, 58 x 42 cm

aktuální cena:
28 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Ležící kráska, olej na plátně, 50 x 70 cm, zezadu autorské razítko,

aktuální cena:
4 400 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Svatý Osvald, Český les, komb. Technika, 37 x 50 cm, paspartováno, rámováno, autorský štítek

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Jelen v říji, olej na kartonu, 20 x 29 cm

aktuální cena:
16 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Starý dub, kombinovaná technika, 22 x 19 cm

aktuální cena:
42 000 CZK
vyvolávací cena:
5 000 CZK

Zimní cesta, olej na plátně, 77 x 86 cm, drobná dobová opravy plátna

aktuální cena:
1 200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Řezaný rám, bronzová patina, vnitřní rozměr 62,5 x 48 cm, vnější rozměr 80,5 x 66 cm

aktuální cena:
200 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Pískovcové skály, olej na plátně, 45 x 57 cm

aktuální cena:
500 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Zátiší s lahví a sklenicí, olej na sololitu, 52 x28 cm, autorské věnování, 1981/82

aktuální cena:
22 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Údolí, olej na kartonu, 30 x 40 cm, paspartováno v původní paspartě, zezadu věnování