banner

15. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

15. - 16. 6. 2021, 19.00 hod.

Stále přidáváme další položky.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
58 000 Kč
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
Z jihu, olej na kartonu, 50x40 cm, sign LD Rykr, posudek pravosti PhDr. Tomáš Vlček
Item image
Konečná cena:
44 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Kytice ve váze, olej na plátně, 72x52 cm, sign. PD J. Slavíček, vzadu orig. podpis autora, pravost potvrdil Michael Zachař
Item image
Konečná cena:
22 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Kytice, olej na plátně, 85x66 cm, sign. PD
Item image
Konečná cena:
700 Kč
Vyvolávací cena:
500 Kč
Fotografie Jitky Molavcové s originálním podpisem, 19,5x15,5 cm (ve výřezu)
Item image
Konečná cena:
38 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Podzimní louky, olej na překližce, 60 x 47 cm
Item image
Konečná cena:
38 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Krajina se stromy, olej na kartonu, 50x65 cm, sign. LD O. Bubeníček, vzadu Záruční list Salonu výtvarných umění Mir. Moučky, umělecký řezaný rám, zaskleno
Item image
Konečná cena:
52 000 Kč
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
Pražský motiv, akvarel, kombinovaná technika na kartonu, 28x17 cm, sign. LD R. Alt, pravost potvrdil Michael Zachař
Item image
Konečná cena:
58 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Bulharská vesnice, kvaš na kartonu, 19x27 cm (ve výřezu), sign. LD I. V. Mrkvička 1893, rámováno pod sklem
Item image
Konečná cena:
48 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Cikáni u ohně, olej na kartonu, 35x50 xm, sign. LD PANUŠKA, pravost potvrdil Michael Zachař
Item image
Konečná cena:
80 000 Kč
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
Itálie - mořské pobřeží, olej na kartonu, 41,5 x 34 cm, dat. 1902, vystaveno na výstavě GVU Cheb 2005 a ČMVU Praha 2005