2 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Veselý rok VII (Kluci na kládě), lotoofset 1935/1949, 26x34 cm, sign. PD v tisku

vyvolávací cena:
2 000 CZK

Bez názvu, olej na plátně, 80x60 cm, sign. PD ŠORF

11 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Abstraktní kompozice, kombinovaná technika na kartonu, 61x44 cm (ve výřezu), sign. LD Smetana 83,..

4 800 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Abstraktní kompozice, kombinovaná technika na kartonu, 59x39 cm (ve výřezu), sign. PD Smetana 87,..

4 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Ráno u Máchova Jezera, olej na plátně, 98x70 cm, sign. PD

11 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Pražská ulička v zimě, barevný lept na papíře, 30x27 cm, značeno v desce TF3 1912, sign. PD..

16 000 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Arkády, barevné tužky na papíře, 10x11,5 cm (ve výřezu, monogr. PD J. Z.

3 800 CZK
vyvolávací cena:
2 000 CZK

Krajina, kresba uhlem, papír fixovaný na kartonu, 20,5x29 cm, sign. LD Kars, paspartováno pod..

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Forum Romanuv v Římě, akvarel na kartonu, 30x49 cm, sign PD FIALA, rámováno pod sklem

2 000 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Zákoutí s barokními domy a pomníkem, olej, tempera na kartonu, 34x46 cm, sihn PD nečitelně

2 200 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Žebráci (poutníci), dvoubarevný linoryt, 33,5x28 cm, sign. PD T. F. Šimon, LN v tisku TFŠ

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Starý Jindřichův Hradec, akvarel na papíře, 18,5x27,5 cm, sign. PD Fr. J. Strnad 97

1 100 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Most vzdechů v Benátkách, akvarel na papíře, 24x14 cm, sign. PD Biondetti

vyvolávací cena:
800 CZK

Domky a Nežárce v Jindřichově Hradci, tempera na papíře, 30x43 cm, monogr. PD MR 1966, vzadu..

3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Na Brači, olej na plátně, 50x60 cm, sign. J. Riegel, vzadu autorský štítek

1 500 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Zátiší se sovou, olej na plátně, 100x70 cm, sign. PD

7 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

U Votic, olej na kartonu, 37x50 cm, sign. LD F. CÍNA JELÍNEK 1952, vzadu popsáno, rámováno pod sklem

1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Stromy u rybníka, olej na plátně 45x60 cm, sign PD Z. Heritesová