banner

16. eAukce umění a starožitností

Online v 19:00

Obrazy, kresby, grafika, sochy, starožitnosti

živě na www.LiveBid.cz

28 - 29. 9. 2021, 19.00 hod.

Doporučené

Item image
Konečná cena:
72 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Zima u Olešnice, olej na plátně, 65 x 80 cm, luxusní stav
Item image
Konečná cena:
10 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Ležící akt, olej na plátně. 71 x 100 cm, velmi dekorativní, luxusní rám
Item image
Konečná cena:
24 000 Kč
Vyvolávací cena:
200 Kč
Setkání s frivolní olivou, barevná litografie, 32 x 48 cm výřez, 61/88
Item image
Konečná cena:
160 000 Kč
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
Cesta pod lesem v zimě, olej na plátně, 50 x 70 cm, vystaveno na výstavě , zezadu razítko
Item image
Konečná cena:
28 000 Kč
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
Taneční pár, olej na plátně, 70 x 50 cm, autorské razítko
Item image
Konečná cena:
44 000 Kč
Vyvolávací cena:
100 Kč
Alvar Aalto, 3 křesla "Tank", model 400, soubor 3 kusů, Tento model navrhl A. Alalto u příležitosti Milánského Trienále 1936, kde za něj získal hlavní cenu za design.