aktuální cena:
4 200 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Cesta Hážovskými díly, pastel, křídy na kartonu, 34 x 44,5 cm, zezadu popsáno

aktuální cena:
3 600 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Marion Vera (Bacchanale), kabaret Lucerna XII. 1913, pastel, 70 x 54 cm

aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Jabloňov "u Vegnerů", 1918, olej na kartonu, 35 x 50 cm

aktuální cena:
15 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Ranní Slunko, olej na kartonu, 35 x 50 cm

aktuální cena:
2 800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Ztracený pes v Praze, 1995, 64 x 48 cm, barevná litografie

aktuální cena:
1 300 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Krajina v O žních, olej na plátně, 65,5 x 80,5 cm, nerámováno

aktuální cena:
750 CZK
vyvolávací cena:
300 CZK

Zátiší s ovocem a kyticí, olej na plátně, 70 x 95 cm Nádherná dekorativní práce. Velký formát.

aktuální cena:
28 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Taneční pár, olej na plátně, 70 x 50 cm, autorské razítko

aktuální cena:
3 400 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Kvetoucí kaktus, olej na plátně, 65,5 x 65,5 cm

aktuální cena:
20 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Statek za rybníkem, olej na kartonu, 34,5 x 50 cm

aktuální cena:
6 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Horská bystřina, 24 x 35 cm, lavírovaná kresba tuší, nesignováno, zezadu autorský přípis

aktuální cena:
650 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Štefánikův most v Praze, 39 x 53 cm, olej na lepence

aktuální cena:
15 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Rybáři u Černého moře, olej na plátně, 35 x 50 cm, olej publikováno ve výstavním katalogu

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Tetřívčí tok, 36 x 46 cm, olej na kartonu

aktuální cena:
3 600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Faun s píšťalou, 35 x 74 cm, olej na plátně, adj. na karton, nečištěno

aktuální cena:
3 600 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Dětská hry 30 x 78 cm, olej na plátně, nečištěno

aktuální cena:
12 000 CZK
vyvolávací cena:
200 CZK

Dům v parku, olej na plátně, 68 x 80 cm, získáno z atelieru autora

aktuální cena:
22 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Námluvy podle Brehma, barevná litografie, 32 x 48 cm výřez,