aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Holčička, lept, 34x24 cm, sign.PD L. Jiřincová 50, číslováno 13/20

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 000 CZK

Vesnické chalupy, barevný dřevoryt, výřez, 58 x 46 cm, s rámem 73 x 61,5 signováno, rámováno,

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
9 500 CZK

Paříž, podvečerní Notre Dame, barevný lept, 30 x 37 cm, značeno, signováno

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

Polibek Jara, litografie, signováno, dat. 1919, 52 x 37 cm, rámováno, pasparta

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Benátky, barevný lept, výřez 32,5 x 41,5 cm, s rámem 39 x 46 cm

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Trh na Staroměstském náměstí, barevný lept, výřez 34,5 x 40,5 , s rámem 48 x 54 cm, signováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Vodník, dvoubarevný linoryt, signováno, 50 x 56 cm, 1976, 8/20

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

Kytice ve váze, prémie Mánesa za rok 1930, 50 x 40 cm, signováno PD

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Loďka, barevný linoryt, 28 x 40 cm, ruční tisk na papíře, signováno, rámováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
20 000 CZK

Russia Restituenda, litografie, luxusní rámování, 50 x 28 cm, vydal Melantrich

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Bez názvu, barevný dřevořez, 19 x 14 cm signováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Lopud I., barevná litografie, 21 x 41 cm, signováno, rámováno, 18/34

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Ležící žena při měsíci, lept, 24 x 30 cm, signováno

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
6 500 CZK

Karlův most v zimě, barevný lept, tisková plocha 42 x 54 cm s rámem 756 x 65 cm, signováno,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Tristan (č. 5) dřevoryt, 29 x 23 cm, 1909, rámováno, signováno FK v desce + podpis PD

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
5 500 CZK

A v něm byla trním korunována, dřevořez, výřez, 50 x35 cm, s rámem 64 x 38 cm, signováno, zvlněný..

aktuální cena:
4 500 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Lopud II., barevná litografie, 21 x 42 cm, signováno, rámováno,

aktuální cena:
4 500 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Kluziště, lept, ze série Hradčany, 24 x 30 cm, tisk Topič Praha, značeno, signováno