aktuální cena:
3 000 CZK
vyvolávací cena:
3 000 CZK

Skála, olej na kartonu, 25x31 cm, sign. LD O. Bubeníček

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Brána do parku, olej na kartonu, 23x31 cm, sign. PD H. Bubeníčková

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Květinové zátiší s mísou ovoce, olej na sololitu, 29x33,5 cm, sign PD Beneš 67

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Portrét ženy v černých šatech, olej na plátně, 33x26 cm, nesignováno, na rev. popsáno 1856 S. W.,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Rohovník (svatojánský chléb), olej na kartonu, 40x50 cm, sign. PD J. HAVLÍČEK. na rev. autorská..

aktuální cena:
1 000 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Hrad nad řekou, olej na kartonu, 25x18 cm, PD Na památku Žufan, na rev. razítko Vystaveno v síni..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Portrét ženy s kopretinou, olej na plátně, 22x17 mm, nesignováno, na rámu štítek Waldesovy..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
700 CZK

Navečer u rybníka, olej na kartonu, 24x50 cm, nesignováno, kvalitní krajinářská práce z druhé..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Portrét muže v křesle, olej na překližce, 65x54 cm, sign. PD Otto Peters

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Kytice, olej na plátně, 87x32 cm, sign. LD Salcman 54, na rev. malba Krajina se třemi postavami,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Na staveništi v Podbabě, olej na plátně, 40x65 cm, sign. PD L. H. STRUNA, na rev. autorský štítek

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Portrét mladé dámy se šperky, olej na plátně, 66x50 cm, nesignováno, na rev. popsáno životopisnými..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Kytice, olej na plátně, 75x65 cm, sign PD Luisa Černovická

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Portrét muže s knírem, olej na plátně, 66x53 cm, sign. LU P. Horst

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Zátiší s tetřevem a ovocem, olej na plátně, 70x100 cm, malba část. zkrakelovaná

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Portrét muže s brýlemi, olej na plátně, 68x56 mm, nesignováno, na re. razítno soudního znalce..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Portrét stařenky v šátku, olej na plátně, 61,5x50,5 cm, sign. PU Antonin Aust, rentoilováno