vyvolávací cena:
10 000 CZK

Ležící pierot, Rosenthal, značeno, délka 30 cm, výška 13 cm

6 500 CZK
vyvolávací cena:
4 500 CZK

Nástolec Míšeň, malovaný, motiv ovoce, značeno, výška 16,5 cm,

vyvolávací cena:
1 500 CZK

Mísa Stará Role, značeno Nowotny, modrotisk na kamenině, drobný oťuk na hraně, dělka 30 cm, šířka..

1 600 CZK
vyvolávací cena:
1 200 CZK

Váza porcelán, Rudolstadt, figurální zdobení, malovaná, značeno, výška

1 800 CZK
vyvolávací cena:
1 000 CZK

Korbel, tvar řepy, porcelán, výška 17 cm,

950 CZK
vyvolávací cena:
900 CZK

Záložky na knihy, glazovaná pálená hlína, motiv koníků

vyvolávací cena:
2 500 CZK

Chlapec v krátkých kalhotách, Rosenthal, značeno, signováno, výška, 18 cm

800 CZK
vyvolávací cena:
500 CZK

porcelánová malovaná zlacená mísa oválného tvaru, znařená modrou značkou (Drážďany?) 155x270x105..