2 400 CZK
vyvolávací cena:
1 500 CZK

Sedící dívka, pálená hlína, výška 28,5 cm, signováno.

3 800 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

Plastika pro sídliště v Hradci Králové, 1978, bronz, výška,25 cm, měřítko 1/10

4 600 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Dívka s míčem, bronz na mramorovém podstavci, výška 31 cm, značeno

4 500 CZK
vyvolávací cena:
3 500 CZK

Hlava dívky, bronz, 16 cm, značeno

220 000 CZK
vyvolávací cena:
220 000 CZK

Pokora, bronz, výška 79 cm, signováno, certifikát, (v letáku k aukci chybně uvedená výška.) výška..

24 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Jezdec, bronz, odlitek Franta Anýž, značeno, signováno, výška 39 cm

vyvolávací cena:
25 000 CZK

Liška při lovu, bronz, zlacený, značeno, 24 x 60 cm

vyvolávací cena:
15 000 CZK

Busta dívky v klobouku, bronz, značeno, výška 25 cm

4 200 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Tanečnice, bronz, výška 40 cm, signováno

vyvolávací cena:
4 000 CZK

Schoulená dívka, bronz, na černém podstavci,

9 000 CZK
vyvolávací cena:
4 000 CZK

Hlava chlapce, mramor, výška 22 cm, signováno

19 000 CZK
vyvolávací cena:
15 000 CZK

Republika, bronz, výška 36 cm, signováno,

2 500 CZK
vyvolávací cena:
2 500 CZK

Vrba, reliéf, bronz, signováno, 58 x 16,5 cm, z cyklu Kytice K. J. Erbena

vyvolávací cena:
10 000 CZK

Vltava, menší varianta, bronz, výška, 30 cm, signováno

8 000 CZK
vyvolávací cena:
3 800 CZK

Pocta Bohumilu Kubištovi, bronz, výška, 16 cm + 11,5 cm sokl, značeno

7 000 CZK
vyvolávací cena:
7 000 CZK

Svatý Jiří na koni, bronz výška 30 cm (sokl 8 cm)