aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
700 CZK

ryzost 800/1000, značeno "JH", puncováno rakouským puncem Diana, 38x86x30 mm (81,80 g), vyryto..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ryzost 812,5/1000, značeno "TS", puncováno rakouským puncem pro 13 lotové stříbro z roku 1866,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 500 CZK

ryzost 900/1000, puncováno protektorátním puncem a "900", 81x121x13 mm (191,30 g)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ryzost 900/1000, značeno "JL", puncováno protektorátním puncem a "900", 78x106x13 mm (159,06 g)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ryzost 900/1000, značeno "BS", puncováno protektorátním puncem a "900", průměr 81x81x14 mm (118,48..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

ryzost 900/1000, značeno "M.V", puncováno protektorátním puncem a "900", průměr 100 mm (125,22 g)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
700 CZK

ryzost 900/1000, značeno "J.S", puncováno protektorátním puncem a "900", 62x78x10 mm (91,69 g)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
1 000 CZK

stříbro neznačené, nepuncované, průměr 70 mm (37,59 g)

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
800 CZK

ryzost 925/1000 (značeno STERLING), značky výrobce, kazeta značená Otto Sieber Juwelier..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
4 000 CZK

ryzost 875/1000, puncováno ruským puncem 84 zolotnikov, značeno azbukou "GK", 175x240x100 mm (754..

aktuální cena:
10 000 CZK
vyvolávací cena:
10 000 CZK

konvice s odnímatelným postavcem na ohřívání, ryzost 800/1000, puncováno rakouským puncem Diana,..

aktuální cena:
bez limitu
vyvolávací cena:
600 CZK

stříbro 800/1000, značeno "FB", puncováno čs puncem po roce 1929, dále kávová lžička, stříbro..