prodáno za: 8 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1. Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Skála, olej na kartonu, 25x31 cm, sign. LD O. Bubeníček

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 8 000 CZK 05. 06. 2018 19:00:36
3****8 7 500 CZK 05. 06. 2018 18:00:27