konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
180
6
aktuální cena: 3 000 CZK
vyvolávací cena: 3 000 CZK

1. Bubeníček Ota (1871 - 1962)

Skála, olej na kartonu, 25x31 cm, sign. LD O. Bubeníček

prodejce Aukční dům Korunní