vyvolávací cena: 1 500 CZK

10. Salcman Martin (1896 - 1979)

Kytice, olej na plátně, 87x32 cm, sign. LD Salcman 54, na rev. malba Krajina se třemi postavami, autorský štítek

prodejce Aukční dům Korunní