prodáno za: 1 800 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. Struna Ladislav Herbert (1899 - 1980)

Na staveništi v Podbabě, olej na plátně, 40x65 cm, sign. PD L. H. STRUNA, na rev. autorský štítek

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 1 800 CZK 05. 06. 2018 19:07:43
3****3 1 700 CZK 05. 06. 2018 19:07:33
8****1 1 600 CZK 05. 06. 2018 19:07:24
3****3 1 500 CZK 05. 06. 2018 19:07:21
8****1 1 400 CZK 05. 06. 2018 19:07:19
3****3 1 300 CZK 05. 06. 2018 19:07:12
8****1 1 200 CZK 05. 06. 2018 19:07:01
3****9 1 100 CZK 05. 06. 2018 19:06:55