konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
65
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

11. Struna Ladislav Herbert (1899 - 1980)

Na staveništi v Podbabě, olej na plátně, 40x65 cm, sign. PD L. H. STRUNA, na rev. autorský štítek

prodejce Aukční dům Korunní