Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#12
2
František Sembdner
(1910 – 1977)
Panorama Tábora z Čelkovic
#12
2
František Sembdner
(1910 – 1977)
Panorama Tábora z Čelkovic
1 limit
933 zobrazení
1 300 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
5. 6. 2018 19:00
František Sembdner
Prohlédnout autora
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Panorama Tábora z Čelkovic, olej na dřevěné desce, 80x60 cm, sign. PD F. SEMBDNER 51, na rev. štítek z výstavy v Táboře 23. XI. - 14. XII.1952
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript