konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
52
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 200 CZK

12. Sembdner František (1910 - 1977)

Panorama Tábora z Čelkovic, olej na dřevěné desce, 80x60 cm, sign. PD F. SEMBDNER 51, na rev. štítek z výstavy v Táboře 23. XI. - 14. XII.1952

prodejce Aukční dům Korunní