prodáno za: 1 300 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

12. Sembdner František (1910 - 1977)

Panorama Tábora z Čelkovic, olej na dřevěné desce, 80x60 cm, sign. PD F. SEMBDNER 51, na rev. štítek z výstavy v Táboře 23. XI. - 14. XII.1952

prodejce Aukční dům Korunní

9****6 1 300 CZK 05. 06. 2018 19:08:21
4****1 1 200 CZK 05. 06. 2018 19:08:07