Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#13
Nesignováno
#13
Nesignováno
717 zobrazení
1 000 Kč
Aukční dům Korunní | Galerie Goltzova tvrz
5. 6. 2018 19:00
1. eAukce umění a starožitností
Aukční katalog
prodejce
Aukční dům Korunní
Portrét mladé dámy se šperky, olej na plátně, 66x50 cm, nesignováno, na rev. popsáno životopisnými daty a datem malby - Gemalt 1/3 1873 - 33 Jahre Alt
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript