vyvolávací cena: 1 000 CZK

13. Nesignováno

Portrét mladé dámy se šperky, olej na plátně, 66x50 cm, nesignováno, na rev. popsáno životopisnými daty a datem malby - Gemalt 1/3 1873 - 33 Jahre Alt

prodejce Aukční dům Korunní