konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
45
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 25 000 CZK

140. Bonheur Isidore Jules (1827 - 1901)

Liška při lovu, bronz, zlacený, značeno, 24 x 60 cm

prodejce Galerie Goltzova tvrz