#140

Isidore Jules Bonheur
(1827 – 1909)

Liška při lovu

Bonheur Isidore Jules (1827 - 1901)
#140

Isidore Jules Bonheur
(1827 – 1909)

Liška při lovu

Sculptures
741 zobrazení
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Galerie Goltzova tvrz

Liška při lovu, bronz, zlacený, značeno, 24 x 60 cm