konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
34
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 000 CZK

15. Horst P.

Portrét muže s knírem, olej na plátně, 66x53 cm, sign. LU P. Horst

prodejce Aukční dům Korunní