prodáno za: 1 100 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

15. Horst P.

Portrét muže s knírem, olej na plátně, 66x53 cm, sign. LU P. Horst

prodejce Aukční dům Korunní

8****1 1 100 CZK 05. 06. 2018 19:09:56
3****3 1 000 CZK 05. 06. 2018 19:09:48