#16

Kühne A.

Kühne A.
Kühne A.
Kühne A.
Kühne A.
Kühne A.
#16

Kühne A.

1 limit
792 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

Zátiší s tetřevem a ovocem, olej na plátně, 70x100 cm, malba část. zkrakelovaná