konec limitování 05. 06. 2018 18:00
datum aukce 05. 06. 2018 19:00
61
2
aktuální cena: žádné nabídky
vyvolávací cena: 1 200 CZK

16. Kühne A.

Zátiší s tetřevem a ovocem, olej na plátně, 70x100 cm, malba část. zkrakelovaná

prodejce Aukční dům Korunní