prodáno za: 1 500 CZK
vyvolávací cena: 1 200 CZK

16. Kühne A.

Zátiší s tetřevem a ovocem, olej na plátně, 70x100 cm, malba část. zkrakelovaná

prodejce Aukční dům Korunní

9****6 1 500 CZK 05. 06. 2018 19:10:38
8****0 1 400 CZK 05. 06. 2018 19:10:35
9****6 1 300 CZK 05. 06. 2018 19:10:27
8****0 1 200 CZK 05. 06. 2018 19:10:19