prodáno za: 1 900 CZK
vyvolávací cena: 1 000 CZK

167. Stříbrná dóza na tabák

ryzost 812,5/1000, značeno "TS", puncováno rakouským puncem pro 13 lotové stříbro z roku 1866, 63x108x23 mm (139,55 g), vyryty iniciály majitele M. G.

prodejce Aukční dům Korunní

6****1 1 900 CZK 05. 06. 2018 20:39:28