#167

Stříbrná dóza na tabák

Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
Stříbrná dóza na tabák
#167

Stříbrná dóza na tabák

Silver
573 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
5. 6. 2018 19:00

prodejce
Aukční dům Korunní

ryzost 812,5/1000, značeno "TS", puncováno rakouským puncem pro 13 lotové stříbro z roku 1866, 63x108x23 mm (139,55 g), vyryty iniciály majitele M. G.